Youtube İzlenme Paketleri

Youtube videolarınıza en uygun fiyata izlenme satın alın. Youtube izlenme paketlerini sitemizden 3D güvenli ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz.

Youtube
500 Türk Youtube İzlenme
 • Türk Youtube İzlenme
 • 15 - 120 Saniye İzlenir
 • Embed Kodları Açık Olmalı
 • 0-24 Saatte Başlar
 • Verilerin Yansıması 48 - 72 Saati Bulabilir
30.00₺
Satın Al
Youtube
1000 Türk Youtube İzlenme
 • Türk Youtube İzlenme
 • 15 - 120 Saniye İzlenir
 • Embed Kodları Açık Olmalı
 • 0-24 Saatte Başlar
 • Verilerin Yansıması 48 - 72 Saati Bulabilir
40.00₺
Satın Al
Youtube
2500 Türk Youtube İzlenme
 • Türk Youtube İzlenme
 • 15 - 120 Saniye İzlenir
 • Embed Kodları Açık Olmalı
 • 0-24 Saatte Başlar
 • Verilerin Yansıması 48 - 72 Saati Bulabilir
75.00₺
Satın Al
Youtube
5000 Türk Youtube İzlenme
 • Türk Youtube İzlenme
 • 15 - 120 Saniye İzlenir
 • Embed Kodları Açık Olmalı
 • 0-24 Saatte Başlar
 • Verilerin Yansıması 48 - 72 Saati Bulabilir
145.00₺
Satın Al
Youtube
10.000 Türk Youtube İzlenme
 • Türk Youtube İzlenme
 • 15 - 120 Saniye İzlenir
 • Embed Kodları Açık Olmalı
 • 0-24 Saatte Başlar
 • Verilerin Yansıması 48 - 72 Saati Bulabilir
250.00₺
Satın Al
Youtube
50.000 Türk Youtube İzlenme
 • Türk Youtube İzlenme
 • 15 - 120 Saniye İzlenir
 • Embed Kodları Açık Olmalı
 • 0-24 Saatte Başlar
 • Verilerin Yansıması 48 - 72 Saati Bulabilir
999.00₺
Satın Al

Youtube İzlenme Nedir?

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte televizyonun yerini şu an sosyal medya platformlarından biri olan Youtube videoları almaktadır. Önceden çok bir etkisi olmayan Youtube, günümüzde en çok izlenmelerin aldığı platform olmaktadır. Youtube'da her sektörden ve her türden video ile karşılaşabilirsiniz. Youtube'da her kültüre, her yaş grubuna ve her zevke uygun video bulunmaktadır. Bu yüzden de Youtube izlenmeleri diğer platformlara göre çok daha fazla olmaktadır.  Youtube algoritması izleyicileri daha uzun sürelerde yayınlanan videolarda tutabilmeyi amaçlamaktadır. Bu algoritmaya uyabilmek için kitleyi doğru belirlemeli ve ona uygun içerikler paylaşmalısınız ki Youtube izlenmeleriniz artsın. Ayrıca Youtube izlenmelerinin artması için video başlığının ve kapak resminin içeriğe uygun ve dikkat çekici olması gereklidir. Youtube algoritması izlenme sayılarına ve izleyicilerin ne kadar sürede videoda kaldıklarına önem vermektedir. Bu faktörlere bakarak da bir istatistik belirleyerek diğer izleyicilere videoları sunmaktadır. Bu yüzden Youtube izlenmeleri içerik üreten hesaplar için çok önemli olmaktadır. Youtube izlenme sayınızı arttırmak için aylar geçmesini bekleyebilecek iken Youtube izlenme paketleri seçeneklerimiz ile kısa süre içerisinde izlenmelerinizi arttırabilirsiniz.

 

 

Youtube İzlenme Satın Al

Youtube'un öneminin artması ile Youtube'a içerik üreten firmaların sayısı da doğru oranda armaya başlamaktadır. Her gün yeni bir içerik üreticisinin kanal açığı bu zamanda videolarını yüksek izlenme sayılarına ulaştırmak isteyen kanal sahipleri oldukça zorlanmaktadır. Gelişen teknoloji ile her yaş gurubundan izleyicisi olan Youtube'un, izlenme sayılarına dikkat eden bir algoritması vardır. Bir hesabın gelişebilmesi ve Youtube tarafından başka kullanıcılara önerilebilmesi için yüksek izlenme sayılarına sahip olması gereklidir. Bu izlenme sayılarının artabilmesi için dikkat çekici ve kaliteli içerik olması gereklidir. Fakat bu sayılar çok yavaş bir şekilde aylar sürecek bir zaman içerisinde artacaktır. Bu zamanı beklemek istemeyenler için firmamız tarafından size sunulan youtube izlenme paketlerinden satın alarak kısa süre içerisinde yüksek izlenme sayılarına erişip Youtube kanalınızı büyütebilirsiniz. Güvenle youtube izlenme satın al ve kazanmaya başla.

Youtube İzlenme Satın Alma Nedir?

Herhangi bir konuyu, bir tarifi merak edenlerin veya film, dizi, belgesel, talk show izlemek isteyenler gibi birçok konuda videonun bulunduğu Youtube, izleyicilerin ilk tercihi olmaktadır. Bir videoyu aramak için arama butonuna yazılan konu hakkında bir video izlemek isteyen izleyiciler genel olarak en üst sıradaki videolara tıklamaktadır. Youtube algoritmasına göre videoların en üst sırada çıkabilmesi için yüksek izlenme sayılarına ulaşmış olması gereklidir. Ayrıca yüksek izlenme sayıları diğer izleyiciler tarafından sizin otoritenizi arttıracak ve izleyicileri kanalınıza çekecektir. Youtube'da bir konu hakkında arama yapan bir izleyici, sizce az izlenme olan videoyu mu izleyecektir; yoksa izlenme sayısı çok olan videoyu mu izleyecektir? Herkesin aynı cevabı vereceği gibi her zaman izleyiciler en fazla izlenme sayısına ulaşan videoyu izleyecektir. Bu yüzden hesabınızı geliştirebilmek için öncelikle izlenme sayılarınızı yükseltmelisiniz. Bunun için zaman alan çeşitli faktörler deneyebileceğiniz gibi firmamızın size sunduğu YouTube izlenme satın al seçeneklerimiz ile çok kısa bir süre içerisinde dilediğiniz izlenme sayılarına ulaşabilirsiniz.

YouTube İzlenme Faydaları Nedir?

Bir hesabın büyüyebilmesi ve kendini geliştirebilmesi için abone ve izlenme sayılarını arttırması gereklidir. Çünkü bir Youtube hesabının paylaştığı videonun izlenme sayısı ile Youtube'daki başarı sıralaması doğru orantılı olarak artmaktadır. İzlenme sayıları azalan bir video, Youtube tarafından değersiz görüldüğü için izleyicilere sunulmayarak köşeye atılmaktadır. Bu yüzden izlenme sayısı bir video için vazgeçilmez unsurdur. Youtube'da bulunan algoritma ile yüksek izlenme sayılarına ulaşan videolar daha üst sıralarda izleyici ile buluşmaktadır. Platformumuz tarafından sunulan youtube izlenme hizmeti satın alabilir ve videolarınızın daha da fazla izlenmesini sağlayabilirsiniz.

YouTube İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Globalleşen ve sürekli gelişen dünyada Youtube, en çok tercih edilen sosyal platform olmaktadır. Dolayısıyla Youtube'da kişisel hesapların yanı sıra firmalar da içerik üretmeye başlamışlardır. Youtube sadece video izlemek için değil aynı zamanda para kazanmak isteyenlerin de en çok tercih edilen platformdur. Fakat burada en önemli unsur yayınlanan videoların izlenme sayılarını arttırmaktır. Bu yüzden de Youtube'da kısa sürede izlenmelerinizi arttırmak istiyorsanız YouTube izlenme satın almak seçeneğini düşünmelisiniz. Firmamızdan kolay ve güvenilir bir şekilde izlenme paketlerimizden satın alabilirsiniz.

 • Öncelikle sitemize girerek paketlerimizi ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Size en çok satılan ve tercih edilen paketlerimizi sunmaktayız.
 • Daha sonra seçtiğiniz paket üzerinde yazan '' Satın Al'' butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.
 • Açılan ekranda ''Video Linkini Yazınız'' kısmına izlenmesini arttırmak istediğiniz videonun linkini kopyala- yapıştır yaparak ''Devam Et'' butonuna tıklamanız gereklidir.
 • Linki girdikten sonra bilgiler kısmındaki gerekli yerleri doldurduktan sonra tekrar ''Devam Et'' butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.
 • Bu aşamada kart bilgilerinizi girerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube İzlenme Paketi Fiyatları

Firmamızın ilk hedefi öncelikle siz müşterilerimizin güvenilir alışveriş yaparak bizden memnun kalmanızdır. Bu yüzden de size özel indirim seçeneklerimiz ile her bütçeye uygun YouTube ucuz izlenme paketlerimizi sunmaktayız. Her bütçeye uygun paketlerimiz şöyle olmaktadır:

Müşterilerimiz tarafından en çok satın alınan paketimiz olan 500 Türk Youtube İzlenme paketimiz: Türk kullanıcılardan oluştuğu gibi en geç 24 saat içerisinde harekete geçmektedir. Bu paketimizde 15 ile 120 saniye arası izlenme seçeneği vardır. Fakat verilerin size yansıması 48 ile 74 saat arasında sürebilmektedir. Ayrıca bu paketimizde Embed kodlarınız açık olmalıdır. Bu paketin fiyatı 45 TL yerine şu anda 30 TL olmaktadır.

1000 Türk Youtube İzlenme paketimizde bütün izlenmeler Türk hesaplar tarafından yapılmaktadır. Bu paket içerisinde Embed kodları açık olmalıdır. İzlenmeler 15 ile 120 saniye arasında değişkenlik göstermektedir. Paket alındığından itibaren en geç 24 saat içerisinde izlenmeler başlayacaktır. Ayrıca izlenme verileri 48 ile 72 saat içerisinde size sunulacaktır. Bu paketimizin fiyatı şu anda 40 TL olmaktadır.

Daha ortalama bir izlenmeye sahip olmak isteyen müşterilerimiz için 2500 Türk Youtube İzlenme paketimizde izlenmeler 15 ile 120 arasında olurken bütün izlenmeler Türk hesaplar tarafından yapılmaktadır. Bu paketi kullanan kanalların Embed kodları açık olması gereklidir. Paket alındıktan sonra izlenmeler 0 ile 24 saat arasında yapılmaya başlanacaktır. Fakat istatistiklerin size gelmesi 14 saat ile 72 saat arasında değişkenlik gösterecektir. Bu paketimizin fiyatı şu anda 75 TL olmaktadır.

5000 Türk Youtube İzlenme paketimizde istenilen videonun 15 ile 120 saniye kadarı izlenmektedir. Bu izlenmelerin hepsi Türk izlenmeler tarafından yapılırken Embed kodları açık olması gereklidir. Bu izlenmeler 0 ile 24 saat arasında değişkenlik gösterirken istatistiklerin size gelme süresi 48 saat ile 72 saat arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bu paketimizin fiyatı şu anda 145 TL olmaktadır.

Çok daha fazla izlenme sayısına ulaşmak isteyen kanallar için 10.000 Türk Youtube İzlenme paketimiz bulunmaktadır. Bu paketimiz ile kısa süre içerisinde videonuzun izlenme sayısını arttırabileceğiniz gibi hesabınızı geliştirebilirsiniz. Bu paketimizde video izlenme süresi 15 ile 120 saniye arasında değişmektedir. Ayrıca izlenme sayıları 0 ile 24 saat arasında gelmeye başlayacaktır. İstatistiklerin ise size gelme süresi 48 saat ile 72 saat arasında değişkenlik gösterecektir. Bu muhteşem paketimizin fiyatı 250 TL olmaktadır.

Hedefi büyük kanal sahipleri için videoların izlenme sayıları çok büyük önem taşımaktadır. En çok izlenme sayısına sahip 50.000 Türk Youtube İzlenme paketimiz ile kanalınızı çok kısa süre içerisinde çok fazla izlenme sayılarına ulaştırabilirsiniz. Türk hesaplar tarafından 15 ile 120 saniye arasında izlenme süresi olacak olan paketimizde izlenmeler 0 ile 24 saat arasında yapılmaya başlanacaktır. Fakat istatistiklerin size gelme süresi 48 saat ile 72 saat arasında olabilmektedir. Diğer paketlerimizde olduğu gibi bu paketimizde de Embed kodları açık olmalıdır.

YouTube İzlenme Avantajları Nedir?

Para kazanmak için birçok yöntemin olduğu gibi artık Youtube'da içerik üreterek de para kazanabilirsiniz. Youtube görsel ve işitsel olması sebebiyle geniş kitleler tarafından izlenmektedir. Bu yüzden de hem kişisel hesaplar tarafından hem de firmalar tarafından en fazla tercih edilen sosyal platform olmaktadır. Youtube'un hem küçük yaşta hem orta yaş hem de olgun yaşta izleyici kitlesi bulunmaktadır. Bunda en büyük etken içerik üreticilerin her yaş grubuna uygun videolar yayınlaması olmaktadır. Youtube'un bu kadar tercih edilir olması aslında kanal sahipleri için dezavantaj oluşturmaktadır. Çünkü izleyicinin artması ile içerik üreticileri de artış göstermektedir. Fazla içerik üreticisi olması sebebiyle az abonesi ve az izlenme sayısı bulunan videolar diğer videolara göre daha arka planda olmaktadır. Bu videolar izleyici kitlesini arttırabilmek için hem kaliteli hem de dikkat çekici içerikler üretmelidir.

Hedef kitlenizi tanıyarak yüksek izlenme sayılarına ulaşıp Youtube tarafından diğer izleyicilere önerilme şansınızı arttırabilirsiniz. Fakat bu yöntemler izlenme sayılarınızı yavaş arttıracağı için zaman içerisinde rakipleriniz çoğalacaktır. Firmamız tarafından edinebileceğiniz YouTube ucuz izlenme paketleri ile kısa süre içerisinde yüksek izlenme sayılarına ulaşabilir ve kanalınızın kalitesini arttırabilirsiniz. İzleyici Youtube arama butonuna bir konu yazdığı ve arattığı zaman öncelikle en üst sıradaki videoları ve en çok izlenme sayısı olan videoları izlemektedir. Videoların en üst sırada olmasını da Youtube algoritması karar vermektedir. Youtube algoritmasına göre izlenme sayısı fazla olan videolar daha çok izleyici tarafından tıklandığı için en üst sıralarda o videoları göstererek izleyicilerin o videoları izlemesini sağlamaktadır. Bu yüzden firmamız aracılığıyla alabileceğiniz Youtube izlenme paketleri ile izlenmelerinizi kısa süre içerisinde arttırarak üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Youtube İzlenme Satın Almak Güvenli Mi?

Çoğu kişi için internetten alışveriş yapmak güvensiz gelmektedir. Aslında bu fikir çok da yanlış sayılmamaktadır. Çünkü internette güvenilir sitelerin yanı sıra insanları aldatan ve bilgilerini çalan siteler de bulunmaktadır.  Fakat platformumuzda Youtube izlenme paketleri satışı yapılırken önceliğimiz müşterilerimizin güvenliği olmaktadır. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmesi için sitemizde 7/24 sorularınızı sorabileceğiniz canlı destek hattımız bulunmaktadır. Bu hat ile bütün sorularınızı sorarak endişelerinizi giderebilirsiniz. Alabileceğiniz paketlerin hepsi son derece güvenli olup tamamen gerçeği yansıtmaktadır.

Youtube İzlenme Satın Alırken Şifre Bilgileri Gerekli Mi?

İnternette alışverişte en önemli unsur sitenin ne kadar güvenli olduğudur. Sosyal medya platformlarında en çok tercih edilen abone, izlenme arttırma seçenekleri satın alma siteleridir. Fakat bu kısımda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur sitenin güvenliği olmaktadır. Müşterilerinin güvenliğini her zaman ilk sırada tutan firmamız, sizden gerekli olan bilgiler haricinde başka bilgiler istememektedir. Firmamız size youtube ucuz izlenme satın al paketleri sunarken şifre gibi bilgilerinizi istememektedir. Ayrıca verilen bilgiler de firmamız tarafından güvence altında olmaktadır ve başka kişiler veya siteler ile paylaşılmamaktadır.

Youtube İzlenme Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kanalınızın kalitesini ve abonelerinizi arttırmakta en önemli unsur izlenme sayılarının artmasıdır. Birçok yöntem ile izlenme sayılarınızı arttırabileceğiniz gibi kısa süre içerisinde Youtube izlenme satın al işlemiyle de izlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Fakat Youtube izlenme satın alırken bazı dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle satın alma işlemini yapacağınız sitenin güvenilir olması çok önemlidir. Ayrıca size sunulan paketlerin doğruluğundan da emin olmalısınız. Satın alma işlemini yapacağınız siteye her an ulaşabilir ve sorularınızı sorabilmelisiniz. Ayrıca paket içerisinde izlenme süresi ve ne kadar süre içerisinde izlenmenin geleceği belirtilmiş olmalıdır. Youtube izlenme satın alma işlemi YouTube abone hilesi gibi bir işlem değildir. Firmamız tarafından alabileceğiniz Youtube izlenme paketlerimizdeki işlemler gerçek hesaplar ve gerçek izlenmeler olmaktadır.

Youtube İzlenme Ne Zaman Tanımlanır?

Firmamız tarafından bütçenize uygun paketler ile kaliteli bir izlenme oranı yakalayabilir ve Youtube tarafından üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz. Sitemizden aldığınız paketlerin tanımlanma süresi 0 ile 24 saat arasında olmaktadır. Ayrıca izlenme işlemi başladıktan sonra 48 saat ile 72 saat arasında izlenme istatistikleri de size gelmiş olacaktır.

Youtube İzlenme İçin Hangi Bilgileri Paylaşmam Gerekir?

Youtube algoritmasında en üst seviyelere çıkabilmeniz için Youtube izlenme sayılarınızı arttırmanız gereklidir. Bu yüzden de firmamız tarafından size sunulan paketlerimizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu satın alma işlemi sırasında sizden gereksiz hiçbir bilgi istenmemektedir.  Kişisel bilgiler olarak ad, soy ad ve e posta adresiniz istenirken kart bilgileri olarak sadece internet alışverişi yapabilmek için istenilen bilgiler istenmektedir. Her daim ilk önceliği müşterilerinin güvenli alışveriş yapabilmesini sağlamak olan firmamızdan huzurlu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Youtube İzlenme Paketleri Nasıldır?

Firmamızın size özel sunduğu paketlerimiz ve ücretlendirmemiz ile kaliteli ve güvenli bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Paketlerimiz içerisinde izlenme sayıları 500 ile 50.000 arasında değişkenlik gösterirken her paketin izlenme saniye süresi 15 ile 120 saniye arasındadır. Ayrıca her paketimizin işlemi tanımlama süresi en geç 24 saat içerisinde olmaktadır. İzlenmelerin tanımlanması ve Youtube'un algoritmaya geçirmesi ile istatistiklerin hazırlanması 48 saat ile 72 saat arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamızdan alınan izlenme paketleri YouTube izlenme hilesi gibi seçeneklerin aksine gerçek izlenme sayılarıdır. Bu sebeple de Youtube algoritmasında hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

Youtube İzlenme Ödeme İşlemi Hangi Yolla Yapılır?

Size sunduğumuz Youtube izlenme paketlerini inceleyerek, en uygun olanı seçip satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminde ödeme şeklimiz kredi kartı olmaktadır. Kredi kartınız ile son derece güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Neden TakipciCehennemi ?

Teknoloji çağında olduğumuz şu zamanda artık her şey internet üzerinden olmaktadır. İnsanlar artık sosyalleşmek için bile teknolojiyi ve sosyal medya platformlarını kullanmaktadır. Ayrıca bir yandan sosyalleşirken bir yandan da para kazanılabilmektedir. Bunlar için ise en önemli unsurlar abone, beğenme ve izlenme sayılarıdır. Bu sayılara ulaşmak için öncelikle kitlenizi tanıyıp ona göre dikkat çekici içerikler üretmelisiniz. Bu yöntemler izlenme ve beğeni sayılarınızı arttırabilir fakat bu aylar sürebilmektedir. TakipciCehennemi ile çok daha kısa süre içerisinde dilediğiniz izlenme ve beğenme sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede de YouTube takipçi çekme yöntemini de yapmış olur ve bir yandan da takipçilerinizi çoğaltmış olursunuz. Ayrıca Takipcicehennemi ile son derece güvenli bir şekilde satın alma işlemi yapabilirsiniz. En ufak bir endişenizde ise 7/24 canlı destek hattımızla iletişime geçerek bu endişelerinizi giderebilirsiniz. İstatistiklerinizi kaliteli bir şekilde arttırmanın en güvenilir adresi TakipciCehennemi.